Arapça Öğrenelim Sesli Dersler

 Arapça öğrenmek artık çok kolay. Uygulamamız Arapça öğreniyorum Sesli Dersler programı sık tekrar ve doğru telaffuz alıştırmaları ile aynı ana dilinizi öğrendiğiniz gibi Arapça öğrenmenizi sağlayacak.

Giriş seviyesinde olanlar, Temel Arapça Alfabesi ile telaffuzunuzu, Sesli Diyalog ile sosyal hayattaki konuşma pratiğinizi, Sesli Dil bilgisi ile dil ve kelime bilginizi, sesli olarak ve pratik yaparak, resim Galerisi ile Arapça kelime haznenizi geliştirebilirsiniz.



Kuran’ı anlama, Okuduğunuz Namaz Surelerini anlayarak okuma, yaptığınız arapça zikirlerde ne demek istendiğini bilme, elif ba gibi Kur’an öğrenimlerini anlayarak yapma gibi pek çok avantajı bu uygulama ile elde edeceksiniz. 






Uygulamamızda sesli diyaloglar, sesli kelime telaffuzları, zamirler, sıfatlar gibi dilbilgisi konuları, selamlaşma, sorular sorma ve konuşma gibi günlük diyaloglar sesli, arapça, latin harflerle arapça ve anlamları yazılı olarak aynı anda görülebilir. 


Ayrıca söylenen kelime ve cümleleri ileri geri alabilme özelliği, sesleri tekrar dinlebilme gibi özellikler kullanışlılığını arttıracak. Ayrıca uygulamamızın içinde Elif ba Kuran öğren, Namaz sureleri, Namaz Hocası, Dualar, Cuma kandil ve bayram mesajları gibi uygulamalarımıza bağlantılar bulabilirsiniz.


Yorum Gönder

0 Yorumlar